Fitness Musica App

Fitness Musica App 34

To jest czas workout! Przygotuj się na fitness z radio online na Androida! Kształtować swoje ciało live radio wykonywania exercise music! Powiedz tak, aby Fitness Muzyka Workout App! Dostępne funkcje: - Słuchaj darmowej muzyki bez słuchawek.

To jest czas workout! Przygotuj się na fitness z radio online na Androida! Kształtować swoje ciało live radio wykonywania exercise music! Powiedz tak, aby Fitness Muzyka Workout App! Dostępne funkcje: - Słuchaj darmowej muzyki bez słuchawek.

To jest czas workout! Przygotuj się na fitness z radio online na Androida! Kształtować swoje ciało live radio wykonywania exercise music! Powiedz tak, aby Fitness Muzyka Workout App!

Dostępne funkcje:

- Słuchaj darmowej muzyki bez słuchawek.

- Ustaw radio jako alarm lub budzik

- Ustaw stoper, aby zdalnie włączyć lub wyłączyć radio o dowolnej godzinie.

- Specjalny widget pozwoli Ci łatwo ustawić odtwarzanie muzyki z aplikacji

- Skonfiguruj swoje ulubione stacje radiowe i utwórz skróty na ekranie głównym.

- Stwórz listę ulubionych radios dla ułatwienia dostępu.

- Przeglądaj inne stacje fm radio wciskając przycisk ‘więcej’.

- Udostępnij lub zapisz poszczególne stacje z muzyką na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter.

**Uwaga! W celu uruchomienia aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. Jeśli nie posiadasz połączenia z internetem, a radio jest ustawione jako budzik lub alarm, odtworzony zostanie domyślny dźwięk alarmu.

Potrzebujesz workout motivation music? Nie ma problemu, teraz możesz mieć fitness on the go! Zbliżyć się do wymarzonej sylwetki z internet radio wyposażony Fitness Music 24/7! Dzisiaj jestdzień, by zacząć ćwiczyć, więc jeśli potrzebujesz to narzędzie motywacyjne, radio treningu będzie Cię zainspirowało.

Fitness i trening są o konsystencji , więccelem tej fitness app, jestwezwanie do działania za każdym razem sprawdzić Androida. Z radio online będziesz miał dostęp do free music online, który będzie Ci w nastroju do aerobiku, siłownia, trening. Ne muszą personal trainer po prostu postępuj zgodnie z rytmem fitness dance workout!

To radio fm oferuje muzyka treningu dla wszystkich pokoleń! Jeśli szukasz fitness apps, nie szukaj dalej , to radio muzyka będzie można pokryte. Niezależnie odwieku, radio trening muzyka jestdoskonałym wyborem dla dostania się do zrobienia nastroju do aerobiku . Niech twoje ciało działa z fitness radio!

Informacja o licencji:

Niniejsza aplikacja została stworzona w ramach współpracy z najlepszymi stacjami radia w Internecie. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za wsparcie.

Aplikacja została przetestowana na: HTC One X (Android 4.0 Ice cream sandwich), HTC Sense 4,HTC Sense 5 (Android 4.2.2),HTC Desire (Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread), Sony Ericson (Android 2.3.6 Gingerbread), Sony Xperia Z (4.1.2 Jelly Bean, 4.4 KitKat), Samsung Galaxy S3 (4.0.4 Ice Cream Sandwich, 4.3 Jelly Bean, 4.2.2 KitKat), Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (Android OS, v4.4.2 KitKat), Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note 3,Tablet Samsung Tab 3, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy mini 2, Nexus 5, Nexus 7 (4.4. KitKat), LG Nexus 4 (Android OS 4.2 Jelly Bean, 4.2 KitKat), Huawei Ascend.

Jest również kompatybilna z telefonami w sieci Tmobile, Orange, oraz Plus.

Prosimy o zgłaszanie błędów wraz z informacją o stosowanym urządzeniu i systemie operacyjnym. Wszelkie pytania i uwagi należy kierować pod adres: nimaxy91@gmail.com

Fitness Musica App

Download

Fitness Musica App 34

Opinie użytkowników o Fitness Musica App